Ulubione miejsca kruków

http://tysiac-zyc-czytelnika.blogspot.com/ – blog z recenzjami książek. Jeśli szukacie czegoś do poczytania, koniecznie zajrzyjcie tam, bo recenzje są bardzo wartościowe i ciekawe 🙂

https://psychopatyczneopowiastkiv2.wordpress.com/ – blog z pokręconymi, ale bardzo charakterystycznymi i ciekawymi opowiadaniami. Jeśli lubicie mroczne klimaty, tam je znajdziecie.

https://innyczlowiek.wordpress.com/ – znajdziecie tu przemyślenia człowieka, który stracił pamięć i nie jest pewien, czy istnieje naprawdę.

https://naindyjskimekranie.wordpress.com/ – jeśli lubicie kino indyjskie lub chcielibyście zapoznać się ze światem tej kinematografii, to będzie odpowiednie miejsce.

https://codziennoscwkadrach.wordpress.com/ – na tym blogu znajdziecie świat widziany przez obiektyw, bardzo subiektywnie ale za to pięknie.

https://szpulafilmowa.wordpress.com/ – ten blog polecam wszystkim miłośnikom kina. Wpisy są bardzo ciekawe i stanowią bardzo dobre źródło wiedzy o kinie (i wszystkim co z nim związane).

https://myslnaslodko.wordpress.com/ – jeśli uwielbiacie słodkości, to właśnie znaleźliście miejsce dla siebie. Przepisy na świetne wypieki oraz informacje jak pogodzić je ze zdrowym stylem życia. Bo w końcu chyba każdy z nas chce jeść słodycze tak, aby nie przytyć 😀

https://okkkruchy.wordpress.com/ – kącik dla fanów przemyśleń i mody, czyli blog mojego najlepszego partnera w zbrodni.

https://ksiazkinastol.wordpress.com/ – u Ewy znajdziecie bardzo ciekawe przemyślenia na temat książek 🙂

Reklamy